тел.:
тел/факс:

38 (044) 289-71-32
38 (044) 234-83-68

Наші фахівці

Місія і цілі

Історія і досвід

Гуманітарна програма

Інтернет-газета "Сім'я та ґендерна рівність"

Виртуальная поликлиника, советы врачей, вакансии для медиков, коллекция
рефератов, самотестирование,  лекарства, каталоги врачей, фирм, клиник
Украины, сексология, психотерапия, гомеопатия, духовное развитие,
нетрадиционная медицина, последние новости...

 

 

В Центрі працюють професійні психологи-консультанти, які мають досвід роботи з сім'ями, парами, жінками та чоловіками, дітьми, консультанти з питань розвитку організацій, формування та роботи команди, соціолог, лікар, педагоги.

Однією з головних наших цінностей є постійне підвищення свого професіоналізму, тому ми приймаємо участь в українських та міжнародних конференціях, навчальних програмах, опановуємо нові методи та психологічні технології.

Психологи Центру є членами міжнародних психологічних асоціацій, Української асоціації професійних психологів, а також Київської асоціації практикуючих психологів і психотерапевтів.

6 фахівців Центру нагороджені Подякою Київської Міської Адміністрації за активну та професійну психологічну роботу.

Валентина Бондаровська, кандидат психологічних наук, директор Центру "Розрада", психолог-консультант, тренер, автор брошур і буклетів

Директор Центру "Розрада", координатор більш ніж 40 міжнародних проектів в галузі ґендерної рівності, запобігання та подолання насильства на ґендерній основі, психолог-консультант, тренер, вчений, автор більш ніж 300 наукових праць, автор популярних брошур та буклетів, приймає участь у багатьох радіо та телепрограмах, зокрема,   7 років регулярно виступала в радіо-програмах "Сімейні вечори" (1й канал) та у програмі "Варіант" (радіостанція "Промінь"). Член Міжнародної асоціації з прикладної психології та Міжнародної асоціації з крос-культурної психології, віцепрезидент Всеукраїнської асоціації професійних психологів. Учасниця та керівник симпозіумів на Всесвітніх та Європейських психологічних конгресах. Учасниця Форуму недержавних організацій Міленіум Форум 2000 (Нью Йорк, штаб квартира ООН. У березні 2009 року виступала у штаб квартирі ООН з презентацією проекту «Насильству –«Ні!»».

Пройшла навчання в Університеті штату Колорадо та у Центрі сім'ї, 2річну програму підготовки тренерів та психологів-консультантів (США, професори Бері та Дженей Уайнхолд).

Керівник проекту і співавтор книги «Школа для батьків», рекомендованої Міністерством освіти і науки  як учбовий посібник.

Основні напрямки діяльності

I. Психологічні засади життєдіяльності людини

http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif Практична психологічна консультативна робота з питань домашнього насильства, сімейних конфліктів, виховання дітей, психологічної підтримки людей з низькою самооцінкою та проблемами самореалізації;
http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif аналіз психологічних наслідків тоталітарного режиму, пошук та формування нових моделей поведінки людини;
http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif вивчення психологічних особливостей політичної поведінки окремої людини та політичних груп в умовах формування громадянського суспільства;
http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif психологічні питання функціонування організацій, психологія реклами, PR, орг-психологічне проектування;
http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif соціально-психологічні дослідження актуальних проблем демократизації суспільства.

 

II. Психологічні та ергономічні засади використання нових інформаційних технологій

Вивчає ці проблеми з 1974 року.

Серед напрямків досліджень та практичної діяльності можна виділити:
http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif дослідження особливостей набуття та використання психологічних знань у практиці комп'ютеризації;
http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif вивчення впливу використання нових інформаційних технологій на стан фізичного та психологічного здоров'я людини;
http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif психологічні та ергономічні засади комп'ютеризації навчання;
http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif особливості творчої діяльності людини, що використовує нові інформаційні технології;
http://www.rozrada.kiev.ua/img/gal1.gif гуманітарні проблеми використання нових інформаційних технологій.

 

III . Координація гуманітарної програми "Українсько-Американський міст "Сім'я-сім'ї"

Валентина консультує жінок, чоловіків, сімейні пари з питань сімейних конфліктів, підвищення самооцінки, порушень комунікації.

Веде психологічні тренінги для фахівців "Запобігання та подолання насильства щодо жінок", "Психологічна підтримка сім'ї", "Робота з групою", "Психологія управління".

В рамках програми "Україна-США" працює як тренер з програмами "сучасна людина та як нею керувати", "Особистісний розвиток. Школа лідерства", "Виборчі технології", "Створення команди та робота в команді".

Валентина є авторкою книжок "Що ми можемо зробити, щоб запобігти домашньому насильству" та "Жінка та бізнес", буклету "Скажему "Ні!" дискримінації жінок на робочому місці".

Головний редактор Інтернет-газети "Сім'я та ґендерна рівність" (www.gender.kiev.ua)

 * * * * * *

Ольга   Куриленко, головний тренер Центру “РОЗРАДА”, спеціаліст по розробці та впровадженню   навчальних та тренінгових програм.

Навчалася в програмах (сертифікати): «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні» (Програма розвитку ООН) , «Методи психологічної роботи. Шок. Травма. Стрес» (Д-р Дженей Вайнхолд (США)), “Психологічна робота з дітьми та підлітками ”(Д-р Патрісія Кокс (США), “Лідер-21 століття”– розвиток дитячого лідерства (фонд Каунтерпарт), “Практичне право” (Інститут демократичного розвитку) -  програма для вчителів та тренерів громадських організацій по проведенню тренінгових програм з прав людини та прав дитини з підлітками, “Основи гендерної рівності” (Winrock International) – робота з дітьми-лідерами.

В Центрі “РОЗРАДА” працює з 1996 року. Реалізує тренінгові програми, направлені на розвиток  дитячого лідерства, гендерної рівності, реалізації прав дитини та прав людини, навчальній програми для батьків та дітей «Батьківська школа».

Є співкоординатором та виконавцем соціальних проектів, направлених на розвиток громадянського суспільства, підтримку  незахищених верств населення таких, як «Протидія домашньому насильству», «Робота з постраждалими від торгівлі людьми», «Психологічна та соціальна підтримка жінок, що втратили роботу «Клуб праці»,», «Формування активної позиції жінок у віддалених сільських районах», «Допомога дітям трудових мігрантів», «Освітня програма розвитку дітей різного віку, групової роботи з ними, виховання толерантності, формування таких життєвих вмінь, як робота в команді,  вміння працювати за правилами та за зразком, розробка стратегії виконання завдання, погодження своїх дій з діями інших людей.

Автор буклетів та пам‘яток, методики корекційної роботи з особами, які вчинили насильство в сім‘ї, методик позашкільної культурологічної роботи з дітьми.

Має досвід організації та проведення жіночих груп самодопомоги та  особистісного зросту. 

 * * * * * *

Олена Возіянова, психолог-консультант, тренер, автор популярних буклетів

У 1991 році закінчила Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченко з дипломом з відзнакою по спеціальності психолог. Крім того, протягом десяти років пройшла навчання навичкам практичної роботи з дітьми та дорослими, зокрема, методам казкотерапії, символдрами. Зараз навчається в трьорічних програмах з методів гештальттерапії та оргконсультування.
 Олена з моменту створення Центру працює як дитячий психолог і має неабиякий досвід роботи з агресивними, замкненими, тривожними дітьми, а також з дітьми, яким важко знайти спільну мову з однолітками.

Олена консультує батьків з питань налагодження стосунків з їх дітьми.

Як дитячий психолог вона підготувала декілька буклетів з різних питань дитячої поведінки: навчання навичкам безпечної поведінки, особливості дитячої агресивності, як реагувати на свої негативні почуття до інших людей.
Олена розробила, завдяки десятирічному досвіду роботи, три навчальні програми для фахівців "Психологічна робота з дітьми - дошкільники, молодші школярі, підлітки".

Вона є автором та тренером програми "Школа для батьків".

Крім того, Олена має великий досвід консультування дорослих, зокрема, жінок, з питань підвищення самооцінки, самоцінності, самовизначення, впевненості у собі. Олена є соведучою постійно працюючої групи підтримки для жінок та тренінгової програми для жінок "Я в себе єдина - любима...".  Також проводить консультації для сімей.

Олена є співавторкою та тренером програми "Тренінг для тренерів "Робота з групою", приймає участь в багатьох навчальних програмах і тренінгах для фахівців, зокрема "Робота з сім'єю", "Запобігання та подолання насильства щодо жінок".
Має досвід консультування організацій, психологічної діагностики співробітників організацій, індивідуальної роботи з топ-менеджерами.

* * * * * *

Григоренко Оксана Петрівна – практикуючий психолог 1 категорії, гештальт- консультант по роботі з дітьми та підлітками 

 Маю спеціалізацію   «Медична психологія». Маю великий досвід індивідуальної та групової психодіагностики, корекційно-розвивальної роботи з дітьми.

Здійснюю   консультативну роботу з дітьми та дорослими.

В своїй роботі використовую методи арт-терапії, гештальт- терапії, ігрової терапії, елементи казко терапії. Володію методом ДПДГ (десенсибілізація та переробка травми за допомогою рухів очей) та правопівкульного експрес-малювання. 

 


* * * * * *

Ірина Савенець  - дитячий психолог

Працюю в центрі практичної психології «РОЗРАДА» з 2008 року. Спеціалізуюсь на психологічній діагностиці психоемоційного стану дитини та індивідуальній корекційній та реабілітаційній  роботі з дітьми. Систематично працюю з батьками дітей.

В своїй роботі використовую методи гештальт-терапії, арт-терапії, ігрової терапії, елементи казкотерапії, метод  асоціативних карт.

 

Пройшла навчання по дворічній програмі О.Возіянової «Як працювати з дітьми». Маю сертифікати проходження наступних професійних програм: 

2008-2010   сертифікат дитячого психолога. Психологічний центр організаційного та особистісного росту «НІКА», за напрямком «Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та підлітками в гештальт-підході». Київський гештальт інститут. За програмою, гештальт - консультант по роботі з дітьми.

2010   брала участь в циклі психотерапевтичних майстер-класів «Казкотерапія та казко аналіз» (Ткач Р.М.);

2009   сертифікат з тренінгу  «An advanced training for mental health professionals featuring theoretical clinical and practical psychological tools for treating developmental shock, trauma and stress (J. B. Weinhold CIRCL ( USA ) - МГЦ « Розрада»);

2009   сертифікат тренінгу «Реабілітація дітей – жертв насильства в сім‘ї» (Йоланта Змарзлік, Онишко Юрій, Дубровська Євгенія).

* * * * * *

Юліанна Юр  – психолог.

Працюю в центрі практичної психології «РОЗРАДА» з 2010 року. Спеціалізуюсь на психологічній діагностиці психоемоційного стану дітей і дорослих та на індивідуальній корекційній роботі з дітьми.

Маю  сертифікат тренінгу  2010 року «Дитячо-батьківське консультування» (тренер –  Мілютіна К.Л.).

 

* * * * * *

Соломатіна Марія Костянтинівнапсихолог, гештальт-терапевт (сертифікат Московського інституту гештальта і психодрами). 

Працюю з дітьми, підлітками і дорослими. Маю досвід роботи, як в приватних, так і в державних організаціях психологом – 6 років.  

Теми з якими я працюю: 
- складнощі у взаєминах між батьками і дітьми (нерозуміння, невиконані обіцянки, брехня дитини); 
- складнощі в стосунках дитини з однокласниками (неуспішність по предметах, небажання вчитися, небажання ходити в школу); 
- складнощі в поведінці дитини (замкнутість, агресивність, істерики, усунутість); 
- хвороби дитини (часті простуди, енурези, шлункові та головні болі); 
- діти і дорослі в ситуації домашнього насильства; 
- страхи дитини (кошмари, поганий, неспокійний сон); 
- діти з аутистичними розладами, у тому числі, з синдромом Аспергера.

веб дизайн www.htd.kiev.ua © 2002