Телефон
380 44 234-83-68
380 44 289-71-32

Наші видання

Цікаво і приємно

Статті

Інтернет-газета "Сім'я та ґендерна рівність"

Виртуальная поликлиника, советы врачей, вакансии для медиков, коллекция
рефератов, самотестирование,  лекарства, каталоги врачей, фирм, клиник
Украины, сексология, психотерапия, гомеопатия, духовное развитие,
нетрадиционная медицина, последние новости...

 

 

"Жінка та бізнес. Від ґендерної рівності до психологічних засад успіху", В.Бондаровська, видано за підтримки ПАУСІ, 2001

Як часто ми самі не віримо в себе, самі зупиняємо себе на шляху до успіху!
Ми звикли до того, що від нас нічого не залежить, що хтось відповідає за наш. добробут, за вирішення важливих для нас проблем. Звикли лій І до того, що жінки виконують важку повсякденну роботу - від домашнього господарства і виховання дітей до важкої роботи на полі, на трамвайних коліях, у школі, в поліклініці, в конструкторському бюро. Ф от що стосується прийняття важливих рішень, вищих щаблів влади, тут, лій звикли, що чоловіки безперечно займають чільне місце. Розглядаються питання гендерної рівності у контексті успіху у бізнесових справах.
В цій брошурі зібрані матеріали про те, що треба знати про сучасну людину, її психологічні особливості, щоб успішно діяти в ринковій економіці, керувати своїм бізнесом. йдеться і про мистецтво лідерства як стратегію, що підтримує; про ділове середовище організації та психологічні пастки прийняття рішень; про психологічні технології рекламної діяльності.
Виявляється, що знання деяких психологічних технологій та прийомів, усвідомлення гендерної рівності, позбавлення комплексу меншовартості, взяття на себе відповідальності ефективно підтримують нас на шляху відкриття та керування своїм бізнесом.

 

"Імідж … У пошуку себе", І.Дідковська та Н. Шишлова, видано за підтримки ПАУСІ, 2001

В брошурі в популярній формі розповідається як формується імідж ділової жінки, з яких частин він складається. Ви отримаєте інформацію про те, як керувати враженнями, які ви справляєте на інших, як навчитися виражати себе через свій одяг і стиль.

Отримати

 

 

На початок

веб дизайн www.htd.kiev.ua © 2002