тел.:
тел/факс:

38 (044) 289-71-32
38 (044) 234-83-68

Найближчі тренінги

Події

Нові видання

Архив

Інтернет-газета "Сім'я та ґендерна рівність"

Виртуальная поликлиника, советы врачей, вакансии для медиков, коллекция
рефератов, самотестирование,  лекарства, каталоги врачей, фирм, клиник
Украины, сексология, психотерапия, гомеопатия, духовное развитие,
нетрадиционная медицина, последние новости...


Нарешті вийшов з друку довгоочікуваний посібник для батьків "Школа для батьків". Його підготовка та видання стало можливим завдяки підтримці Дитячого фонду ЮНІСЕФ ті Міністерства освіти та науки України.
Для "Розради" - це особлива подія. Видання цього підручника особливо приємно напередодні нашого ювілею - в січні 2004 нам виповниться 10 років. В цьому посібнику ми поділилися досвідом, накопиченим за 10 років роботи з дітьми та батьками.
На жаль, тираж книги невеликий - всього 1.000 екземплярів. Ми будемо шукати можливість перевидати цей посібник, щоб він виконав своє призначення - стати настольною книгою в кожному домі.

В рамках спільного проекту "Школа для батьків" Міжнародного гуманітарного центру "Розрада" та Дитячого Фонду Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) видано 6 нових буклетів для батьків:

 
 " Як пережити складний вік ваших дітей", І.Дідковська


"Коли дитина зводить Вас з розуму", О.Возіянова,О.Демірська

"Як спілкуватися з дитиною",
К.Бабенко

 

" Як навчити дитину самостійності", Т.Кульбачка

" Як виховувати хлопчика", Н.Шишлова

" Як виховувати дівчинку", В.Бондаровська

 
 

Видання розповсюджуються безкоштовно.

Дивіться докладніше ці та інші видання

 

Під редакцією психологів-консультантів Центру "Розрада" В.М.Бондаровскої та Т.В.Кульбачки вперше на російській мові вийшла з друку книга

"Освобождение от созависимости", Берри Уайнхолд, Дженей Уайнхолд, Москва, Независимая фирма "Класс", 2002

Берри Уайнхолд - лицензированный психолог и профессор Университета штата Колорадо, Колорадо Спрингс. Дженей Уаинхолд - практикующий психотерапевт и преподаватель.

Берри и Дженей Уаинхолд являются организаторами и содиректорами Колорадского института разрешения конфликтов и творческого руководства, а также Тренингового центра семьи в Колорадо Спрингс.

"Созависимость взрослых людей возникает тогда, когда два психологически зависимых человека устанавливают взаимоотношения друг с другом, и каждый вносит в них то, что ему необходимо для создания психологически завершенной или независимой личности. Поскольку ни один из них не может чувствовать и действовать совершенно независимо от другого, они держатся друг за друга, как приклеенные. Созависимые люди пытаются установить контроль друг над другом, обвинять друг друга в своих проблемах и надеются, что другой будет вести себя именно так, как хотел бы его партнер. В результате внимание каждого сосредоточивается на личности другого, а не на самом себе... Для того чтобы добиться освобождения от созависимости и связанных с ней нарушений, очень важно понимать причины ее возникновения. Как только вы поймете, как формируется созависимость, откроется возможность вашего освобождение из этой ловушки".

Берри и Дженей Уаинхолд

Книга призначена для широкого загалу читачів. Проблеми, які підіймаються в ній, стосуються кожного. Вона написана зрозумілою мовою і пропонує багато цікавих та доступних вправ, методів та способів вирішення своїх особистісних проблем та проблем, що виникають у стосунках між людьми.
Співзалежність - одна з найпоширеніших проблем, які заважають повноцінному життю людей. Вона стосується не лише окремих особистостей, але й суспільства в цілому, яке створює умови, що сприяють співзалежним стосункам та їх наслідуванню з покоління в покоління.
Співзалежні люди відчувають постійну потребу в схваленні оточуючих, підтримують стосунгки, які принижують їх гідність, відчувають себе безпомічними щось змінити, не усвідомлюють своїх справжніх бажань та потреб, не в змозі відчувати почуття справжньої близькості та любові.
Традиційна медична модель вважає неможливим остаточне позбавлення від співзалежності. Автори цієї книги з цим не згодні. На основі власного досвіду та багаторічної успішної роботи з клієнтами, вони розкривають причини та механізми дії співзалежних стосунків, описують способи позбавлення від них, а головне - дарують надію на одужання.
Дієві методи, які пропонують Беррі та Джаней Уайнхолд, збагатять можливості практикуючих психологів та психотерапевтів і стануть ефективним засобом самодопомоги та взаємодопомоги для кожної людини. Результатом цієї нелегкої роботи будуть по-справжньому близькі та продуктивні стосунки.

Ви можете придбати цю книгу в Центрі "Розрада".
Телефонуйте - 234- 8368

веб дизайн www.htd.kiev.ua © 2002