тел.:
тел/факс:

38 (044) 289-71-32
38 (044) 234-83-68

Apxiв

Інтернет-газета "Сім'я та ґендерна рівність"

Виртуальная поликлиника, советы врачей, вакансии для медиков, коллекция
рефератов, самотестирование,  лекарства, каталоги врачей, фирм, клиник
Украины, сексология, психотерапия, гомеопатия, духовное развитие,
нетрадиционная медицина, последние новости...

 

 

 

А Р Х I В

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ "КЛУБ ПРАЦІ"

 

Дата проведення: 8 зустрічей по два рази на тиждень з 10 до 14 години.

Учасники:

ü       жінки різного віку, які хотіли би найближчим часом знайти роботу.

Загальна кількість учасників: заняття проводяться в невеликих групах по 16 жінок.

Участь в програмі безкоштовна!

 

Тренери: спеціалісти Міжнародного Гуманітарного Центру "Розрада",

а також досвідчені економісти та юристи.

 

Впродовж занять Ви зможете дізнатися і навчитися:

ü       оцінювати свої потреби та можливості, усвідомити, що Ви реально можете і вже вмієте;

ü       аналізувати ринок праці в Україні;

ü       аналізувати оголошення роботодавців;

ü       писати власне резюме та мотиваційний лист;

ü       проходити співбесіду з роботодавцем (презентувати себе, сформувати свій імідж, свідомо підібрати аргументи для розмови з роботодавцем);

ü       орієнтуватися в українському законодавстві про працю.

 

 

„МИ – РАЗОМ, МИ – ЩАСЛИВІ”

 

Дводенний тренінг проводиться в рамках проекту «Студентська сім‘я: щасливі разом»

Мета тренінгу:  оволодіння необхідними навичками та знаннями для гармонійного життя разом, прийняття спільних рішень, запобігання конфліктам та

мирного їх розв‘язання, конструктивного спілкуватися, свідомого підходу до питань майбутнього батьківства, реалізації себе як особистості.  

 

Цільова  аудиторія: подружні студентські пари, подружні пари, де один з членів молодої сім’ї є студентом, молодіжні студентські пари, що планують одружитися найближчим часом.

 

Тривалість тренінгу: два дні по 8 годин за день (з 10.00 до 18.00).

 

Тренінг проводиться на базі Центру «Розрада», м. Київ, вул. Горького, 4/2. Запис за тел. 289-71-32

 

Протягом двох днів будуть розглянуті наступні теми, які безпосередньо стосуються життя молодих студентських сімей: функції сім’ї, типи сімей (сім’я як фортеця, сім’я як санаторій, сім’я як театр, сім’я як божевільня), динаміка сімейного життя, потенційні ролі в сім’ї, сімейні міфи та ілюзії, контактування з сім’ями батьків, та їх вплив на життя молодого подружжя, ставлення до поповнення родини, сімейні правила, тайни сім’ї, співзалежність, сімейне сексуальне життя (норми та відхилення), психосоматика або чому болить голова, емоційний клімат в сім’ї та як зберегти сімейну гармонію, дефіцит уваги та зміна романтичних стосунків, роздратування, чутливість та чому вони зростають, психологічні бар’єри та як їх подолати разом, сімейні скандали та істерики, «чарівні слова» та як донести те, що відчуваєш (активне слухання, «я» - «ти» висловлювання), спірні питання сімейного життя та стратегії їх вирішення, типологія сімейних проблем, глобальні сімейні труднощі, подружні зради, спільне дозвілля, свята та дати, особистий вільний час, друзі, особистий простір та особисті межі, відкритість та приватність, залежності та як вони впливають на сімейне щастя, різноманітність щоденного життя та матеріальні аспекти та безліч інших цікавих тем.

 

«ШКОЛА ДЛЯ БАТЬКІВ» 

 

Дводенний тренінг  -семінар для психологів середніх щкіл та дошкільних закладів  м. Києва

Тема тренінгу: «Особливості психологічної роботи з батьками. Профілактика дисфункційних явищ в сім’ї».

 

Тренінг семінар проводиться на базі Центру «Розрада», м. Київ, вул. Горького, 4/2. Запис за тел. 289-71-32

 

Мета тренінгу: Ознайомити психологів з методами роботи з батьками,  надати методичну та практичну професійну допомогу у роботі з батьками, сприяти засвоєнню матеріалу на практиці.

 

Програма тренінгу-семінару включає  вправи вступ до контакту, встановленню довіри, між психологом та батьками, правилам  зняття запиту для ефективної співпраці щодо вирішення дитячих проблем.

. Учасники ознайомляться з основними ознаками  здорової та дисфункційної сім’ї, з’ясовують  причини дисфункційних явищ в родині. Для усвідомлення батьками причин проблем з дітьми обговорюються та розігруються рольові іги, які стосуються  ефективних та неефективних стилів взаємин в сім’ї.  Більш глибоко розглядаються „драматичні трикутники” які найчастіше виступають  джерелом сімейних конфліктів. На прикладі рольової гри розглядається динаміка розвитку дисфункційних стосунків, трикутник, виникнення ролей «жертва» — «рятівник», «насильник», вплив співзалежних форм поведінки на розвиток психопатології, методи подолання деструктивних стосунків.

Для допомоги батькам у навчанні  позитивному ставленню до дитини учасники виконують вправу – „Як я можу позитивно висвітлити образ власної дитини”.

Наступним кроком в опануванні навчанню навичкам ефективного спілкування є обговорення питання дотримання границь особистості, вміння зберігати власні та поважати границі інших людей.

.           Для аналізу та вирішення ускладнень в практиці, шкільними  психологами представляються на  супервізію випадки роботи з дисфункційними сім’ями. Психологи отримують суттєві практичні поради щодо допомозі родинам, передачі відповідальності батькам за виховання дитини тощо.

Учасники отримують книгу „Школа для батьків”.

 

«ШКОЛА ДІЛЬНИЧНОГО МІЛІЦІОНЕРА»

 

Мета занять: Сприяти обізнаності дільничних міліціонерів у шляхах ефективного впровадження державної політики у напрямку припинення домашнього насильства. 

 

1.  Інтерактивний  семінар

Програма включає обговорення наступних тем:

·         Нормативна база України як основа для попердження та подолання наслідків насильства у сім‘ї.  Реальне застосування, проблеми, труднощі.

·         Що ми розуміємо під насильством в сім‘ї. В яких випадках жертва насильства чи його свідки звертаються до дільничного міліціонера.

·         Визначення   терміну «насильство в сім‘ї». Насильство щодо жінок, жорстоке поводження з дітьми. Конвенції ООН та міжнародні документи, до яких приєдналася Україна.

·         Типові випадки, з якими найчастіше стикаються дільничні міліціонери з кожного виду насильства.

·         Проблема виявлення та ідентифікації жертви насильства.

·         Як реально надати допомогу жертві (жертвам насильства). Типові труднощі, обмеження Законодавства України.

 

2. Одноденний тренінг «Працюємо системно зі всіма службами, що відповідальні за реалізацію Закону України «Попередження насильства в сім‘ї»

Теми тренінгу:

·         Як можна допомогти жертві насильства та працювати з кривдниками в рамках діючого законодавства.

·         Психологічне насильство – чи можемо ми його виявити. Наслідки психологічного насильства.

·         Соціально-психологічні проблеми жертв насильства в сім‘ї, зокрема жорстокого поводження з дітьми. Соціально-психологічне коріння бездоглядності та безпритульності дітей.

·         Соціально-психологічне коріння домашнього насильства. Соціальна естафета домашнього нпасильства.

·         Дорожня карта запобігання та подолання наслідків насильства. Хто і за що відповідає. Працюємо разом.

·         Які зміни Законодавства України щодо допомоги жертвам насильства,  покарання та навчання кривдників потрібні зараз.

 


Дизайн - HTD © 2002