тел.:
тел/факс:

38 (044) 289-71-32
38 (044) 234-83-68

Наші фахівці

Місія і цілі

Історія і досвід

Гуманітарна програма

Інтернет-газета "Сім'я та ґендерна рівність"

Виртуальная поликлиника, советы врачей, вакансии для медиков, коллекция рефератов, самотестирование, лекарства, каталоги врачей, фирм, клиник Украины, сексология, психотерапия, гомеопатия, духовное развитие, нетрадиционная медицина, последние новости...

 


"Розрада" є недержавним професійним центром практичної психології

Центр "Розрада" було створено в 1994 році спільними зусиллями українського психолога Валентини Бондаровської та американського психолога Дженей Уайнхолд (директор Центру Сім'ї в Колорадо Спрингс), керованих ідеями добра, любові та бажанням допомогти тим, хто цього потребує.

Ми об'єдналися для психологічної підтримки людей в їх одвічному бажанні
щасливого та мирного життя

       

"Розрада" об'єднала під своїми гаслами різноманітних фахівців - психологів-консультантів, консультантів з питань розвитку організацій та роботи команди, дитячих психологів, соціолога, лікаря, педагогів, але обов'язково професіоналів, людей з щирим серцем, відкритим для спілкування та розвитку.

 

Психологічна та соціальна допомога людям, яка базується на ідеях гуманістичної психології та ґендерної рівності, та розповсюдження соціально-психологічних знань.

1. Розповсюдження ідей партнерства, мирного вирішення конфліктів та мирного співіснування, дотримання рівних прав та ґендерної рівності на всіх рівнях життя - від особистого та сімейного життя до життя суспільства в цілому.

2. Підвищення громадської свідомості та розбудови громадянського суспільства. Сприяння соціальному, економічному та психологічному розвитку та незалежності жінок.

3. Надання психологічної допомоги сім'ям, жінкам, парам та дітям - проведення індивідуальних та сімейних консультацій, груп підтримки, тренінгів.
Щорічно фахівцями Центру надається більш ніж 1500 індивідуальних психологічних консультацій сім'ям, жінкам, дітям та підліткам.

4. Розробка та впровадження сучасних навчальних та психологічних технологій та ресурсів для розповсюдження психологічних знань та технологій в Україні, навчання та передача знань та ресурсів практичним фахівцям та недержавним організаціям, які опікуються роботою з населенням, зокрема проблемою попередження та подолання насильства щодо жінок.

5. Розповсюдження соціально-психологічної інформації для населення

Видання популярних буклетів, пам'яток, брошур. За останні 5 років Центром було видано 23 видання. Центр безкоштовно розповсюджує свої видання по всій території України.
Інформаційна кампанія в ЗМІ. Фахівці Центру постійно публікуються та виступають в таких ЗМІ, як "Дзеркало тижня", "Факти", "Сьогодні", "Наталі", "Сніданок з 1+1", "Перехрестя", ТРК "ЕРА", спеціальних програмах на УТ-1, Новому каналі.

6. Сприяння розвитку співробітництва українських психологів та фахівців, що опікуються соціальними проблемами, з фахівцями всього світу.

7. Проведення соціально-психологічних досліджень
Фахівці Центру проводять теоретичні та емпіричні дослідження з таких питань, як моделі сім'ї у кросс-культурному аспекті, ґендерні стереотипи українського суспільства, розповсюдженість та сприйняття насильства на ґендерній основі, порівняльний аналіз методів практичної психологічної роботи та їх ефективності на терені України.

В.Бондаровська, кандидат психологічних наук, директор "Розради", неодноразово представляла результати досліджень на Європейських на Світових міжнародних конгресах. Як команда, фахівці Центру представили результати своєї роботи в спеціальних сесіях на 6 ("Психотерапія в пост-радянському просторі") та 7 ("Жінки в пост-тоталітарному суспільстві") Європейських Психологічних Конгресах (Рим, 1999, Лондон, 2001).

 

На початок

веб дизайн www.htd.kiev.ua © 2002